Sharmaji Namkeen Review

A 2 hr. cute story of Sharma Ji. A family entertainer and must watch if your father is retired.

0
DIRECTION
0
STORY
0
SCREENPLAY
0
ACTING
0
CINEMATOGRAPHY
0
DRAMA
0
PACE
0
EDITING
0
ART DIRECTION
0
DIALOGUES
0
MUSIC
0
FEEL GOOD
0
OVERALL
0
NEPOTISM QUOTIENT
0
ORIGINALITY QUOTIENT
CONNECTION INDEX
92%
CLIMAX INDEX
51%
 • Rishi Kapoor
 • Paresh Rawal
 • Juhi Chawla
 • Isha Talwar
 • Sheeba Chaddha
 • Satish Kaushik
 • Parmeet Sethi
 • Hitesh Bhatia

1 Hr 59 Mins

POSITIVES

It will make you feel good and you will feel more empathetic for your retired father.

NEGATIVES

The story does not reach the required height before starting to fall down for the End.

WHO SHOULD WATCH THIS

Who has a retired father or himself is retired.

WHO SHOULDN'T WATCH THIS

Namkeen doesn't mean Cheeni Kum, so do not expect an old-age romance film.
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

14 thoughts on “Sharmaji Namkeen Review”

 1. Czółko możesz mi mówić Leon. Adwokat Rzeszów zjednoczy Twoje chwilówki w jedno zobowiązanie. W tym momencie moim miejscem zamieszkania jest śliczne miasto Raciąż. Adwokat Rzeszów w Polsce- koło ratunkowe dla kredytobiorców.

  Reply
 2. Cześć i czołem nadano mi imię Kornel. Adwokat Rzeszów z mną zdobędzie także osoba zadłużona. Aktualnie moim miejscem bytowania jest lubiane miasto Bytów. Adwokat Rzeszów w Polsce to sposobność na wydostanie się z pętli kredytów.

  Reply
 3. Siemaszka moje imię to Kryspin. Adwokat Rzeszów to pozytywne wyjście dla Ciebie, jako doradca wiem coś o tym. Aktualnie moim miejscem przebywania jest niemałe miasto Zduny. Adwokat Rzeszów w Polsce- często zadawane pytania.

  Reply
 4. Hejka noszę urzekające imię Benedykt. konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej online to najkorzystniejsze rozwiązanie dla użytkowników zadłużonych. W tej chwili moim miejscem egzystencji jest przepiękne miasto Słupsk. konsolidacja chwilówek dla zadłużonych online w Polsce to sposobność dla tysięcy przekredytowanych rodzin.

  Reply
 5. Dżem dobry według dowodu osobistego moje imię to Wicek. konsolidacja chwilowek bez zdolnosci- definitywne rozwiązanie dla zadłużonych. W tej chwili moim miejscem bytowania jest budzące zachwyt miasto Braniewo. konsolidacja chwilówek online w Polsce to banalny środek na pieniężne tarapaty.

  Reply
 6. Witajcie nadano mi imię Czesiek. konsolidacja chwilówek zjednoczy Twoje pożyczki w jedno zobowiązanie. W tym momencie moim miejscem egzystencji jest lubiane miasto Sokołów Podlaski. online konsolidacja chwilówek w Polsce- na jakich warunkach prowadzona jest plan spłat.

  Reply
 7. Powitać noszę imię Krzysiek. konsolidacja chwilówek bez zdolności kredytowej online otrzymasz nawet w 15 minutek. W tej chwili moim miejscem egzystencji jest urokliwe miasto Nowa Ruda. konsolidacja chwilówek bez dochodu w Polsce- kto płaci za pracę syndyka.

  Reply
 8. Cze wołają na mnie Alfred. konsolidacja chwilówek z windykacją zjednoczy Twoje pożyczki w jedno zobowiązanie. W tym momencie moim miejscem bytowania jest stare miasto Uniejów. konsolidacja chwilowek przez internet w Polsce- zestawienie najlepszych propozycji z branży.

  Reply
 9. Czołem zwą mnie Bazyli.Adwokat Rzeszówzdobędziesz nawet posiadając komornika na wypłacie.W chwili obecnej moim miejscem zamieszkiwania jestprzepiękne miasto Brwinów. Adwokat Rzeszów w Polsce to wybawienie dla nadmiernie przekredytowanych.

  Reply
 10. Cześć i czołem nazywają mnie Jasiek. Spytaj mnie o upadłość konsumencką. Obecnie moim miejscem zamieszkania jest supernowoczesne miasto Nowe. Kredyty w Polsce- czyli jak w łatwy sposób poradzić sobie z długiem.

  Reply

Leave a Comment