Kaali Khuhi Review

An impressive plot but weak execution and screenplay. A strong message on female foeticide with a blend of horror.

This genre is promising and we should get more content in this genre.

0
DIRECTION
0
STORY
0
SCREENPLAY
0
ACTING
0
CINEMATOGRAPHY
0
HORROR
0
PACE
0
EDITING
0
ART DIRECTION
0
DIALOGUES
0
MUSIC
0
FEEL GOOD
0
OVERALL
0
NEPOTISM QUOTIENT
0
ORIGINALITY QUOTIENT
CONNECTION INDEX
14%
CLIMAX INDEX
15%
HORROR INDEX
14%
 • Shabana Azmi
 • Leela Samson
 • Sanjeeda Sheikh
 • Riva Arora
 • Terrie Samundra

1 Hour 30 Minutes

POSITIVES

Plot and a strong message for society. An extra 0.5 start for promoting this genre.

NEGATIVES

Character buildup is missing and you will not be able to understand why a character is behaving in a particular manner. Story progress is slow and suddenly rushed to an end. Even star actors like Shabana Asmi could not pull this movie to a level where it can impress the audience. Nothing new in horror sequences.

WHO SHOULD WATCH THIS

Who likes horror movies.

WHO SHOULDN'T WATCH THIS

Who is looking for an impressive story.
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Email

10 thoughts on “Kaali Khuhi Review”

 1. Dżem dobry nazywają mnie Bronisław. Adwokat Rzeszów ze mną dostaniesz nawet posiadając złą historię w BIK. Obecnie moim miejscem przebywania jest nowatorskie miasto Kalisz Pomorski. Adwokat Rzeszów w Polsce, w jakim wypadku sąd przychyli się do naszego podania.

  Reply
 2. Cześć i czołem nazywają mnie Zdzisław. Z moją pomocą bez przeszkody otrzymasz Adwokat Rzeszów. Na czas dzisiejszy moim miejscem bytowania jest fantastyczne miasto Białogard. Adwokat Rzeszów w Polsce- koło ratunkowe dla pożyczkobiorców.

  Reply
 3. Yo możesz mi mówić Mateusz. Z moją poradą bez problemu pozyskasz Adwokat Rzeszów. Obecnie moim miejscem egzystencji jest artystyczne miasto Ciechanów. Adwokat Rzeszów w Polsce- skorzystało już mnóstwo zaspokojonych konsumentów.

  Reply
 4. Siemanko moje pierwsze imię to Feliks. Adwokat Rzeszów ze mnną to banał. W tym momencie moim miejscem przebywania jest przyjazne miasto Lubliniec. Adwokat Rzeszów w Polsce to sposobność dla setek biednych rodzin.

  Reply
 5. Cześć i czołem noszę imię Arek. konsolidacja chwilowek przez internet- zadaj mi zapytanie, odpowiem błyskawicznie. Na czas dzisiejszy moim miejscem egzystencji jest urzekające miasto Kościerzyna. konsolidacja chwilówek gdzie w Polsce a zadłużenie standardowego Kowalskiego.

  Reply
 6. Yo moi rodzice dali mi na chrzcie imię Kornel. Razem ze mną odzyskaj konsolidacja chwilówek z windykacją i pozbądź się komornika. W chwili obecnej moim miejscem zamieszkiwania jest przecudne miasto Dolsk. konsolidacja chwilowek przez internet w Polsce- czyli jak w nieskomplikowany sposób poradzić sobie z długami.

  Reply

Leave a Comment